NCE60P09S
MFR.Part #
NCE60P09S
JLCPCB Part #
C2686558
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 112.7pF 2.049nF 3.5V 35.1nC@10V 3W 60V 88.7pF 88mΩ@10V 9A P-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS