NCE30ND35Q
MFR.Part #
NCE30ND35Q
JLCPCB Part #
C2686545
Package
DFN-8L(3.3x3.3)
Description
-55℃~+150℃ 1.5nF 164.4pF 17nC@10V 19mΩ@4.5V 2V 30V 30W 35A N-Channel DFN-8L(3.3x3.3) MOSFETs ROHS