NCE30NP1812K
MFR.Part #
NCE30NP1812K
JLCPCB Part #
C2686535
Package
TO-252-4
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 14.7nC@10V 18A 25W 2V 30V 519.9pF 53.8pF 70.4pF 85mΩ@4.5V N-Channel + P-Channel TO-252-4 MOSFETs ROHS