JK-MSMD020-60V
Extended
Manufacturer
Jinrui Electronic Materials Co.
MFR.Part #
JK-MSMD020-60V
JLCPCB Part #
C2686250
Package
1812
Description
-40℃~+85℃ 100A 1mm 200mA 20ms 3.41mm 350mΩ 4.73mm 400mA 5Ω 60V 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS