SN74LVC1G32QDRYRQ1
MFR.Part #
SN74LVC1G32QDRYRQ1
JLCPCB Part #
C2682090
Package
SON-6(1x1.5)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.65V~5.5V 1.7V~2V 10uA 32mA 32mA 4.5ns@5V,50pF 700mV~800mV 74LVC Series OR Gate SON-6(1x1.5) Logic Gates ROHS