ME6203A36M3G
MFR.Part #
ME6203A36M3G
JLCPCB Part #
C2681672
Package
SOT-23
Description
-25℃~+85℃ 1 100mA 3.6V 3uA 40V Fixed Positive SOT-23 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS