JK130-010
Extended
Manufacturer
Jinrui Electronic Materials Co.
MFR.Part #
JK130-010
JLCPCB Part #
C2680589
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 130V 2.5Ω 200mA 3A 6s 800mW 9Ω 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS