2ED020I12F2XUMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
2ED020I12F2XUMA1
JLCPCB Part #
C2677069
Package
DSO-36
Description
-40℃~+150℃ 13V~20V 2 2.4A 2.4A 30ns 50ns Half-Bridge IGBT DSO-36 Isolators - Gate Drivers ROHS