CT430-HSWF20DR
Extended
Manufacturer
Allegro MicroSystems, LLC
MFR.Part #
CT430-HSWF20DR
JLCPCB Part #
C25938939
Package
SOIC-16W
Description
-40℃~+125℃ 0A~20A 1MHz 1mΩ 200mV/A 300ns 5V 5kVrms SOIC-16W Current Sensors ROHS