MAX11205AEUB+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX11205AEUB+T
JLCPCB Part #
C2670247
Package
MSOP-10
Description
-40℃~+85℃ 1 120Hz 16 2.7V~3.6V Serial port MSOP-10 Analog to Digital Converters (ADC) ROHS