RC-02W1781FT
MFR.Part #
RC-02W1781FT
JLCPCB Part #
C290100
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS