MLP113M050EB0D
MFR.Part #
MLP113M050EB0D
JLCPCB Part #
C2648899
Description
-55℃~+85℃ 11000uF 12.7mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 36mΩ@120Hz 50V 9.6A@20kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded