MLSH172M050JK0C
MFR.Part #
MLSH172M050JK0C
JLCPCB Part #
C2648754
Package
Plugin,D25.4xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 108mΩ@120Hz 12.7mm 12.7mm 1700uF 25.4mm 5000hrs@125℃ 50V 6.6A@120Hz ±20% 插件,D25.4xL12.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded