SLP391M160A3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP391M160A3P3
JLCPCB Part #
C2648743
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 510mΩ ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS