381LX333M010J452
MFR.Part #
381LX333M010J452
JLCPCB Part #
C2648725
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
10V 25mm 33000uF 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS