381LX152M200K052
MFR.Part #
381LX152M200K052
JLCPCB Part #
C2648723
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 2.5A@120Hz 200V 3000hrs@105℃ 30mm 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS