381LX151M315H032
MFR.Part #
381LX151M315H032
JLCPCB Part #
C2648718
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
150uF 22mm 315V 35mm ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS