SLPX561M180C1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX561M180C1P3
JLCPCB Part #
C2648713
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 180V 2.25A@120Hz 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 355mΩ@120Hz 560uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS