381LQ562M035J012
MFR.Part #
381LQ562M035J012
JLCPCB Part #
C2648711
Package
Plugin,D25xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.4A@120Hz 2000hrs@105℃ 25mm 27mm 35V 5600uF 89mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS