380LQ222M080H042
MFR.Part #
380LQ222M080H042
JLCPCB Part #
C2648707
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 151mΩ@120Hz 2.73A@120Hz 2000hrs@85℃ 2200uF 22mm 42mm 80V ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS