381LX102M100J012
MFR.Part #
381LX102M100J012
JLCPCB Part #
C2648705
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 1000uF 100V 10mm 182mΩ@120Hz 25mm 25mm 3000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS