PSU12415
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
PSU12415
JLCPCB Part #
C2648699
Package
Bolt,D36.53xL71.37mm
Description
124uF 36.53mm 71.37mm 螺栓,D36.53xL71.37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS