381LQ561M450A052
MFR.Part #
381LQ561M450A052
JLCPCB Part #
C2648685
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 326mΩ@120Hz 35mm 450V 52mm 560uF ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS