381LQ123M016H022
MFR.Part #
381LQ123M016H022
JLCPCB Part #
C2648674
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 16V 2.9A@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 32mm 62mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS