381LX103M016H012
MFR.Part #
381LX103M016H012
JLCPCB Part #
C2648668
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10mm 16V 2.6A@120Hz 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 75mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS