MLP281M450EB0D
MFR.Part #
MLP281M450EB0D
JLCPCB Part #
C2648665
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 2.3A@20kHz 2000hrs@85℃ 25.4mm 280uF 450V 585mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded