SLP102M200E7P3
MFR.Part #
SLP102M200E7P3
JLCPCB Part #
C2635868
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 199mΩ 200V 3000hrs@105℃ 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS