CD110K2GM150F160T
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
CD110K2GM150F160T
JLCPCB Part #
C25503903
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 15uF 16mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 400V 8mm ±20% Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS