LPX101M400A3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LPX101M400A3P3
JLCPCB Part #
C2630916
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.989Ω@120Hz 1000hrs@85℃ 100uF 10mm 22mm 30mm 400V 700mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS