SMSD0804-330MT
MFR.Part #
SMSD0804-330MT
JLCPCB Part #
C286357
Package
SMD,13x9.8mm
Description
100mΩ 2.1A 2.6A 33uH Unshielded Inductor ±20% SMD,13x9.8mm Power Inductors ROHS