381LX271M315J032
MFR.Part #
381LX271M315J032
JLCPCB Part #
C2624025
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 315V 35mm 740mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS