380LQ122M180J052
MFR.Part #
380LQ122M180J052
JLCPCB Part #
C2624022
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 170mΩ@120Hz 180V 2000hrs@85℃ 25mm 3.31A@120Hz 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS