381LQ821M315A042
MFR.Part #
381LQ821M315A042
JLCPCB Part #
C2623969
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 202mΩ@120Hz 2A@120Hz 315V 35mm 42mm 820uF ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS