SLPX121M420A3P3
MFR.Part #
SLPX121M420A3P3
JLCPCB Part #
C2623952
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.07A@120Hz 1.66Ω@120Hz 10mm 120uF 22mm 3000hrs@85℃ 32mm 420V ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS