382LX152M500B102V
MFR.Part #
382LX152M500B102V
JLCPCB Part #
C2623942
Package
插件,D50xL105mm
Description
105mm 1500uF 500V 50mm ±20% 插件,D50xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS