SEK010M250ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SEK010M250ST
JLCPCB Part #
C2623937
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 199.04Ω 1uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 250V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS