SEK010M160ST
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SEK010M160ST
JLCPCB Part #
C2623936
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 160V 17mA@120Hz 199.04Ω@120Hz 1uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS