WBR125-180A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
WBR125-180A
JLCPCB Part #
C2623915
Package
Plugin,D18.8xL42.9mm
Description
-10%~+100% -40℃~+85℃ 125uF 180V 2.3Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 300mA@120Hz 42.93mm 插件,D18.8xL42.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS