500C133U100BJ2B
MFR.Part #
500C133U100BJ2B
JLCPCB Part #
C2623906
Package
Bolt,D50.8xL93.65mm
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 100V 11.5A@120Hz 13000uF 22.23mm 22.3mΩ@120Hz 50.8mm 5000hrs@85℃ 93.65mm 螺栓,D50.8xL93.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS