381LQ222M063H022
MFR.Part #
381LQ222M063H022
JLCPCB Part #
C2623876
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 151mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 2200uF 22mm 2A@120Hz 32mm 63V ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS