SLP331M315A9P3
MFR.Part #
SLP331M315A9P3
JLCPCB Part #
C2623864
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.005Ω@120Hz 1.33A@120Hz 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 315V 330uF 52mm ±20% 插件,D22xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS