381LQ562M063K022
MFR.Part #
381LQ562M063K022
JLCPCB Part #
C2623862
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 3.3A@120Hz 30mm 32mm 5600uF 59mΩ@120Hz 63V ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS