SEK470M160ST
MFR.Part #
SEK470M160ST
JLCPCB Part #
C2623843
Package
Plugin,D13xL21mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 160V 2000hrs@105℃ 21mm 4.23Ω@120Hz 432mA@10kHz 47uF 5mm ±20% 插件,D13xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS