380LQ332M050H012
MFR.Part #
380LQ332M050H012
JLCPCB Part #
C2623822
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 151mΩ@120Hz 2.41A@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 27mm 3300uF 50V ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS