381LQ682M050H452
MFR.Part #
381LQ682M050H452
JLCPCB Part #
C2623816
Package
Plugin,D22xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 3.3A@120Hz 47mm 50V 61mΩ@120Hz 6800uF ±20% 插件,D22xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS