NLW300-25
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
NLW300-25
JLCPCB Part #
C2623798
Package
Plugin,D10.2xL39.9mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 300uF 39.88mm 420mA@120Hz 830mΩ@120Hz 插件,D10.2xL39.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS