PSU13065A
MFR.Part #
PSU13065A
JLCPCB Part #
C2623793
Package
Bolt,D36.53xL69.85mm
Description
130uF 36.53mm 69.85mm 螺栓,D36.53xL69.85mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS