380LX153M063A062
MFR.Part #
380LX153M063A062
JLCPCB Part #
C2623792
Package
Plugin,D35xL63mm
Description
15000uF 35mm 63V 63mm ±20% 插件,D35xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS