DCMC163U050AB2B
MFR.Part #
DCMC163U050AB2B
JLCPCB Part #
C2623779
Package
Bolt
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 16000uF 2000hrs@85℃ 23.6mΩ@120Hz 50V 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS