VPR282U025N2C
MFR.Part #
VPR282U025N2C
JLCPCB Part #
C2623776
Package
Plugin,D25.4xL54mm
Description
-10%~+75% -55℃~+105℃ 10.2mm 2000hrs@105℃ 23mΩ@10kHz 25.4mm 25V 2800uF 4.107A@10kHz 54mm 插件,D25.4xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS